SUURET K - 1. osuus - osuusaika

   1              2   Jämsä-1                                               Pentsinen Anssi                      17.00,8
   2              6   Saarijärvi                                            Vertanen Olli                        17.31,9
   3              9   Viitasaari                                            Huuskonen Toni                       18.21,2
   4              3   Jyväskylä-1                                           Kirjavainen Viljami                  18.31,4
   5             28   Muurame                                               Sulkula Anton                        19.40,6
   6              7   Äänekoski                                             Viik Tero                            19.59,1
   7              8   Jyväskylä-2                                           Tyrväinen Olli                       20.03,1
   8             14   Jyväskylä-3                                           Hämäläinen Juuso                     20.06,2
   9              4   Jämsä-2                                               Sipponen Juha                        20.41,4

PIENET K - 1. osuus - osuusaika

   1             48   Joutsa                                                Räsänen Veli-Matti                   19.14,0
   2             33   Pihtipudas-1                                          Mäkelä Martti                        20.43,3
   3             37   Uurainen                                              Sivill Keijo                         22.18,9
   4             46   Pihtipudas-2                                          Turpeinen Jukka                      23.45,1

SUURET K - 2. osuus - osuusaika

   1              2   Jämsä-1                                               Heinjoki Tanja                       11.29,4
   2              3   Jyväskylä-1                                           Linna Ronja                          11.43,5
   3              8   Jyväskylä-2                                           Kauppinen Satu                       11.57,3
   4              7   Äänekoski                                             Kuorelahti Tessa                     11.59,1
   5              4   Jämsä-2                                               Salonen Peppi                        13.35,4
   6             14   Jyväskylä-3                                           Meriläinen Emma                      14.33,2
   7              9   Viitasaari                                            Raatikainen Aino                     14.39,1
   8              6   Saarijärvi                                            Katajamäki Katri                     14.55,7
   9             28   Muurame                                               Sulkula Evita                        15.51,9

PIENET K - 2. osuus - osuusaika

   1             48   Joutsa                                                Haapala Erika                        12.56,1
   2             33   Pihtipudas-1                                          Höykinpuro Venla                     13.48,9
   3             46   Pihtipudas-2                                          Rutanen Jenna                        15.21,9
   4             37   Uurainen                                              Toppinen Henna                       15.41,3

SUURET K - 3. osuus - osuusaika

   1              8   Jyväskylä-2                                           Kaario Arttu                         11.13,4
   2              3   Jyväskylä-1                                           Seppänen Tuomas                      11.19,9
   3              6   Saarijärvi                                            Autio Jani                           11.46,1
   4             14   Jyväskylä-3                                           Laeste Kasperi                       12.03,4
   5              7   Äänekoski                                             Poikonen Vilhelmi                    12.23,0
   6              2   Jämsä-1                                               Koivisto Lauri                       12.33,5
   7             28   Muurame                                               Karsikas Olli                        12.53,6
   8              9   Viitasaari                                            Holm Peppina                         13.40,1
   9              4   Jämsä-2                                               Peltola Voitto-Pekka                 13.43,9

PIENET K - 3. osuus - osuusaika

   1             33   Pihtipudas-1                                          Marin Heikki                         11.18,9
   2             46   Pihtipudas-2                                          Vainio Joonas                        11.44,6
   3             48   Joutsa                                                Laitinen Katariina                   13.23,0
   4             37   Uurainen                                              Väisänen Ronja                       14.37,6

SUURET K - 4. osuus - osuusaika

   1              8   Jyväskylä-2                                           Nissinen Ville                       20.09,5
   2              9   Viitasaari                                            Huuskonen Tiia                       20.45,1
   3              3   Jyväskylä-1                                           Schildt Santeri                      20.46,0
   4              2   Jämsä-1                                               Nieminen Tapio                       20.55,2
   5              6   Saarijärvi                                            Vertanen Topi                        21.12,5
   6              7   Äänekoski                                             Tarvainen Hannu                      21.24,9
   7             28   Muurame                                               Sulkula Paulus                       22.19,1
   8             14   Jyväskylä-3                                           Rasimus Tuula                        22.48,6
   9              4   Jämsä-2                                               Malmberg Markus                      22.58,5

PIENET K - 4. osuus - osuusaika

   1             48   Joutsa                                                Räsänen Riikka-Liisa                 21.23,6
   2             33   Pihtipudas-1                                          Mattola Tuomas                       22.23,2
   3             46   Pihtipudas-2                                          Pieksämäki Kalervo                   24.05,4
   4             37   Uurainen                                              Penttinen Tuomas                     25.52,0

SUURET K - 5. osuus - osuusaika

   1              9   Viitasaari                                            Saaranen Markus                       6.06,5
   2              8   Jyväskylä-2                                           Rolig Antti                           6.09,8
   3              2   Jämsä-1                                               Lahtela Emmi                          6.16,3
   4              3   Jyväskylä-1                                           Salo Santtu                           6.22,8
   5             14   Jyväskylä-3                                           Pulkkinen Lauri                       6.29,9
   6              4   Jämsä-2                                               Ronkainen Aarni                       6.42,9
   7              6   Saarijärvi                                            Kuhno Juho                            6.59,0
   8              7   Äänekoski                                             Laitinen Aaro                         7.18,2
   9             28   Muurame                                               Karsikas Antti                        7.56,0

PIENET K - 5. osuus - osuusaika

   1             48   Joutsa                                                Törnvall Chrisse                      6.51,2
   2             46   Pihtipudas-2                                          Siekkinen Kalle                       6.57,4
   3             33   Pihtipudas-1                                          Paukku Tiisa                          7.24,5
   4             37   Uurainen                                              Salmi Eero                            7.34,2

SUURET K - 6. osuus - osuusaika

   1              7   Äänekoski                                             Kuorelahti Titta                      9.04,9
   2              8   Jyväskylä-2                                           Meriläinen Ida                        9.23,9
   3              3   Jyväskylä-1                                           Floor Emmi                            9.25,7
   4             14   Jyväskylä-3                                           Monahan Kristen                       9.39,8
   5              6   Saarijärvi                                            Hyytiäinen Anne                       9.44,7
   6              2   Jämsä-1                                               Kulhelm Emilia                        9.51,7
   7              9   Viitasaari                                            Huuskonen Enna                        9.52,7
   8              4   Jämsä-2                                               Orel-Sipponen Mira                    9.56,0
   9             28   Muurame                                               Yrjölä Ulla                          11.22,4

PIENET K - 6. osuus - osuusaika

   1             48   Joutsa                                                Ilmonen Jenni                        10.19,9
   2             46   Pihtipudas-2                                          Jämsen Niina                         10.26,6
   3             37   Uurainen                                              Lähteenmäki Salla                    10.26,6
   4             33   Pihtipudas-1                                          Paukku Emmi                          10.48,0

SUURET K - 7. osuus - osuusaika

   1              7   Äänekoski                                             Poikonen Verneri                      8.10,5
   2              2   Jämsä-1                                               Hulkko Mikko                          8.28,8
   3              8   Jyväskylä-2                                           Kaario Otto                           9.45,3
   4              4   Jämsä-2                                               Haromo Jase                           9.52,0
   5              3   Jyväskylä-1                                           Siekkinen Patrik                      9.58,6
   6             14   Jyväskylä-3                                           Räisänen Paavo                       10.13,1
   7              9   Viitasaari                                            Tuikka Tuomas                        10.19,6
   8             28   Muurame                                               Hämäläinen Juho                      11.09,0
   9              6   Saarijärvi                                            Kujala Pentti                        11.10,1

PIENET K - 7. osuus - osuusaika

   1             33   Pihtipudas-1                                          Myyryläinen Jone                      9.40,0
   2             46   Pihtipudas-2                                          Rasi Eetu                            10.28,4
   3             48   Joutsa                                                Törnvall Bettina                     10.43,2
   4             37   Uurainen                                              Myyryläinen Juhani                   11.40,8

SUURET K - 8. osuus - osuusaika

   1              6   Saarijärvi                                            Lähdemäki Sami                       22.39,1
   2              3   Jyväskylä-1                                           Ålander Arttu                        24.33,0
   3              2   Jämsä-1                                               Nurminen Timo                        25.30,7
   4              9   Viitasaari                                            Muittari Ville                       25.50,9
   5              7   Äänekoski                                             Kallioniemi Harri                    26.29,0
   6              8   Jyväskylä-2                                           Minkkinen Roope                      27.30,2
   7             28   Muurame                                               Sulkula Ilari                        27.53,3
   8             14   Jyväskylä-3                                           Pirinen Jeremias                     28.02,0
   9              4   Jämsä-2                                               Ojala Mika                           28.32,6

PIENET K - 8. osuus - osuusaika

   1             48   Joutsa                                                Oittinen Tomi                        24.47,5
   2             33   Pihtipudas-1                                          Uusitalo Janne                       28.09,1
   3             46   Pihtipudas-2                                          Mattola Markus                       28.21,3
   4             37   Uurainen                                              Hiekkanen Timo                       29.18,3

SUURET K - 9. osuus - osuusaika

   1              3   Jyväskylä-1                                           Rasimus Siiri                        11.00,8
   2              8   Jyväskylä-2                                           Veijalainen Aino                     11.02,7
   3              7   Äänekoski                                             Pirhonen Pirita                      11.17,7
   4              2   Jämsä-1                                               Kokkinen Ella                        11.30,7
   5             28   Muurame                                               Klemettinen Kaisa                    11.44,7
   6             14   Jyväskylä-3                                           Meriläinen Lotta                     12.52,6
   7              4   Jämsä-2                                               Koivisto Hanna                       12.58,8
   8              6   Saarijärvi                                            Katajamäki Sonja                     13.23,9
   9              9   Viitasaari                                            Raatikainen Viivi                    13.32,3

SUURET K - 10. osuus - osuusaika

   1              3   Jyväskylä-1                                           Tuukkanen Ville                      24.16,0
   2             28   Muurame                                               Häkkinen Janne                       24.27,3
   3              6   Saarijärvi                                            Kuhno Jari                           24.38,3
   4              7   Äänekoski                                             Kuorelahti Topi                      24.54,1
   5              9   Viitasaari                                            Holm Jari                            25.08,7
   6             14   Jyväskylä-3                                           Ritvaniemi Jari                      25.19,4
   7              2   Jämsä-1                                               Myllykoski Tatu                      26.28,0
   8              8   Jyväskylä-2                                           Utter Miika                          27.23,3
   9              4   Jämsä-2                                               Heinänen Joonas                      32.06,5